به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز؛ سعید اوحدی بنیاد شهید و امور ایثارگران را نهادی مقدس برای خدمت به ایثارگران دانست و افزود: شهدا، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در راه ارزشهای الهی تمام هستی خود را در طبق اخلاص نهادند، بنابراین نباید لحظه ای غفلت کنیم و فرصت را ازدست بدهیم باید قدردان لحظه به لحظه خدمت به ایثارگران باشیم.

وی با اشاره به این که خداوند عنایت ویژه ای به این قشر معظم دارد، تصریح کرد: باید از خداوند بخواهیم که نیت ما را در مسیر صحیح خدمت خالصانه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران قرار بدهد، و شکی نیست که خدواند ظرفیت ویژه ای برای این خدمت قرار داده و خودش مسیر را هموار خواهد کرد.

اوحدی ادامه داد: اگر بنیاد شهید و امور ایثارگران مقدس ترین و انقلابی ترین دستگاه امروز نظام است ما هم باید با رفتار ، اخلاق و کردار صحیح خود را در این مسیر قرار دهیم ،رضایت خداوند در رضایت خانواده های معظم شهدا و ایثاررگران از ماست.

وی همچنین عنوان کرد: هر چه قدر ما شناخت بیشتری نسبت به ایثارگران  پیدا کنیم، به همان میزان هم قطعا در رفتار ما اثرگزار خواهد بود، امروز باید با یک عزم جدی و اراده ی بلند خیز بلندی به سمت خدمت به ایثارگران برداریم و مشکلات را حل کنیم و از روزمرگی خارج شویم.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه توفیق بزرگ خدمت به خانواده شهدا سعادت است، گفت: با اتحاد می‌توانیم مشکلات را از پیش رو بر داریم و مسیر موفقیت برای ما باز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه جایگاه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران بسیار بالا است، ادامه داد: این عین عنایت و نگاه ویژه خداوند به ما مسؤولان این حوزه است که امروز خادم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.

اوحدی با اشاره به احادیثی از امام صادق (ع) اظهار کرد: اقدامات خوب قابل احترام است و توسط همه اقشار حمایت خواهد شد، جامعه هدف ایثارگر نیز نجیبند و همواره حامی حق و عدالت هستند.

وی با اشاره به اینکه مشکل ماده 5 زمین هفت هکتاری کرج طی تمهیداتی که صورت گرفته رفع شده است، افزود: این زمین می‌تواند نیاز حدود هزار و 500 خانوار را به مسکن پاسخگو باشد و امیدواریم بخش عمده نیاز مردم در کرج با این اقدام برطرف شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: