به گزارش خبرگزاری برنا؛ آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی شهر آرمرده از توابع شهرستان بانه روز یکشنبه هشتم تیرماه با حضور مهندس بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، حامدجولائی مدیر کل ورزش و جوانان کردستان، فرماندار شهرستان بانه و شهردار شهر آرمرده برگزار شد.
حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در این آئین با اشاره به نیاز ورزشکاران شهر آرمرده بانه به زمین تمرینی اظهار داشت: این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت ۸۵۲ مترمربع و با اعتباری پنچ میلیارد ریال احداث شده است.
وی با بیان اینکه عملیات احداث پروژه ورزشی زمین چمن مصنوعی شهر آرمرده در اوایل سال ۹۸ آغاز و در خردادماه سال ۹۹ به بهره برداری رسید، تصریح کرد؛ پنچ میلیارد ریال برای افتتاح این پروژه هزینه شده که این اعتبارات از محل اعتبارات استانی دستگاه ورزش و جوانان کردستان تامین شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با تأکید بر لزوم توسعه اماکن ورزشی روستایی و نیاز اکثر روستاهای کردستان به سالن های چند منظوره بیان کرد:با توجه به جمعیت شهر آرمرده و فضای ورزشی برای جوانان و تقویت فرهنگ ورزشی، ایجاد زیرساخت های مناسب ورزشی، ساخت سالن سقف بلند و چند منظوره ورزشی در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد احداث و افتتاح این طرح ها باشیم.
 
همچنین نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: افتتاح این پروژه ورزشی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در اوایل سال جاری نشانه خوبی برای ورزشکاران است و این دستگاه نشان داده که حامی ورزشکاران و جوانان شهرستان بانه به ویژه شهر آرمرده است.
بهزاد رحیمی به نیاز اساسی ورزشکاران این شهرستان به سالن های سقف بلند اشاره کرد و افزود؛ شهر آرمرده همواره پهلوان خیز و مهد ورزش شهرستان بانه بوده و شایسته خدمات فراوانتر و توسعه بیشتر در بخش ورزشی است و امیدوراریم با نگاه ویژه مسئولین ورزش استان و بانه و فرماندار این شهرستان و تامین اعتبار مناسب برای سالن چند منظوره ورزشی در آینده نزدیک شاهد افتتاح چنین سالنی برای ورزشکاران و جوانان این شهر باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: