به گزارش خبرگزاری برنا از محمودآباد؛ علیرضا شریعت در دومین جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد ضمن بیان اینکه ویروس کرونا ضعیف نشده گفت: ما در شهرستان محمودآباد ظرفیت آن را داریم که بسیاری از شهرها را در بحث مقابله با کرونا پوشش دهیم و آنان را یاری کنیم.

او هشدار داد: اگر تجمعات در ساحل زیاد شود‌ ما مجبور می‌شویم راه‌های دسترسی به ساحل و طرح‌های دریا را ببندیم.

شریعت به معضل چندین ساله زباله در محمودآباد اشاره کرد و گفت: امکان دپوی این حجم از زباله، از عهده محمودآباد خارج است و حل مشکل زباله محمودآباد نیازمند یک حمایت ملی است.

او بر ضرورت تفکیک زباله از مبدا تاکید کرد و افزود: مشکل پسماند، مشکلی جدی است.

علیرضا شریعت خدمت به مردم را وظیفه شرعی و قانونی خود و دیگر مسئولین دانست و اضافه کرد: امضا و میز ما تا لحظه آخر برای مردم است و ما باید تا لحظه آخر برای مردم کار کنیم.

فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه سال 99 به جهش تولید نامگذاری شده است، تصریح کرد: ضرورت کشور ما ایجاد می‌کند تا به پروژه‌های نیمه تمام توجه کنیم و آنان را به اتمام برسانیم.

او از آمادگی قرارداد 13 آب‌بندان، برای استفاده گردشگری در محمودآباد خبر داد و افزود: اگر سرمایه‌گذاری خوبی در این زمینه داشته باشیم قطعا نتایج و دستاوردهای خوبی خواهیم داشت.

شریعت به مسئولین و روسای ادارات خطاب کرد: اصحاب رسانه را جدی بگیرید و به سوالات آنان پاسخ دهید و ابهامات وارده را برطرف کنید.

او در پایان ضمن بیان اهمیت زارعت چوب خاطرنشان کرد: اگر حتی در حیاط ادارات شما جایی برای کاشتن حتی یک نهال وجود دارد برای آن اقدام کنید.

photo_2020-06-29_16-15-09

خبرنگار: امیرعباس رضاپور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: