به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز،در این نشست که صبح امروز شنبه برگزار شد رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی البرز ضمن برشمردن ویژگی های این منطقه در رشد اقتصاد کشور، خواستار توسعه همکاری مشترک منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اتاق شد.

پرهام رضایی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت های بالقوه منطقه و فرودگاه بین المللی،  این امکان را برای اتاق بازرگانی فراهم کرده تا زمینه های سرمایه گذاری هر چه بیشتر  در استان ایجاد شود.

وی افزود: رشد و توسعه اقتصادی استان هدف اصلی ما در برنامه های پیش روی است که برای رسیدن به این مهم، نیازمند حمایت و همکاری منطقه ویژه پیام هستیم.

در این نشست همچنین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، توضیحاتی اجمالی در خصوص آخرین اقدام و دستاوردهای این منطقه ارائه کرد و از آمادگی این منطقه برای حمایت هر چه بیشتر از صنایع، بخش تولید و سرمایه گذاری خبر داد.

نادر ثناگو مطلق بیان کرد: افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی، توسعه فازهای منطقه، توسعه زیر ساخت ها با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به تولیدکنندگان و صنعتگران و افزایش واردات و صادرات از جمله تحولات رقم خورده در این منطقه بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: