به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ حسنی مقدم در جلسه شورای معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان،اظهار کرد: مرجع اصلی سیاست گذاری بخش کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی است و سایر دستگاه‌های وابسته باید با ستاد سازمان هماهنگ باشند. در این راستا لازم است معاونین سازمان با مجموعه هایی که زمینه کاری آنها با هم در ارتباط است جلسه برگزار نموده و در خصوص برنامه‌های کلان ، اهداف و دیدگاه‌ها در سازمان تصمیم گیری شود.

او  بر لزوم تشکیل شورای کشاورزان  پیشرو استان تأکید کرد و افزود:  هر شهرستان مرغدار نمونه، دامدار نمونه، گلخانه دار نمونه و.... را معرفی و ترکیب مناسبی از این نخبگان، هر دو یا سه ماه یکبار جلسه ای را بمنظور بیان دیدگاهها و رفع مشکلات را از زبان کشاورزان که اطلاعاتشان در بسیاری از موارد به روز تر است بشنویم.  در این راستا لازم است همکاران پیشنهادات خود را به سازمان  ارائه نمایند.

حسنی مقدم تصریح کرد: بر اساس استعداد هر شهرستان از طریق ظرفیت نمایندگان محترم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی پیگیر جذب اعتبار و اجرای پروژه‌های مهم بخش کشاورزی در راستای تولید و ایجاد اشتغال باشیم.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان بر جذب اعتبارات ملی و استانی، انجام به موقع  مکاتبات اداری، ساماندهی مراکز خدمات جهاد کشاورزی، ساماندهی تشکل‌های بخش کشاورزی و بهره وری از منابع آب تاکید کرد و گفت: باید به شکلی عمل کنیم که در راستای ارتقاء رضایتمندی مردم گام های موثر و چشمگیری را برداریم.

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: