به گزارش خبرگزاری برنا استان کردستان؛ اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 16 سال کشورمان به مدت یک هفته برگزار می شود.

در این مرحله از اردو که از روز جمعه 27 تیرماه آغاز خواهد کرد اسامی 23 بازیکن از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شده است که تمرینات خود را زیر نظر "حسین عبدی" سرمربی تیم ملی نوجوانان برگزار می کنند.

محمد صادق صالحی( دروازه بان)، آریا حسینی فر( دروازه بان)، مسیح مرادی( دروازه بان)، آرین عسکری( دروازه بان)، امیر حسین ثقفی، محمد رضا صلاحی، سبحان نادری، علیرضا افخم، سینا قاسمی، یاسین جعفری، محمد مهدی محمدی، علی اکبر رنجبر، ارشیا کریمی، سبحان کمالوند، ایمان دانش، امیر حسین ریوندی، سام عباسقلی زاده، سجاد خادمی، محمد رضا کوشکی،یادگار رستمی، امیر ابراهیم زاده، سجاد گل محمدی و محمد حسام عاشوری 23 بازیکن فراخوانده شده به این مرحله از اردو تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور هستند.

نام "یادگار رستمی" فوتبالیست خوش آتیه کردستانی نیز که تاکنون در قالب تیم فوتبال آکادمی مهدوی کیا بازی های قبل قبولی را در سطح کشور و بین الملل از خود به نمایش گذاشته است در این لیست به چشم می خورد.

گفتنی است؛ اولین مرحله اردوی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال کشور از روز 27 تیرماه در محل کمپ تیم ملی در تهران آغاز و یک هفته به طول خواهد انجامید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: