به گزارش خبرگزاری برنا؛ به منظور بررسی وضعیت اماکن ورزشی قروه، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان ظهر روز یکشنبه 22 تیرماه با سفر به این شهرستان همراه با معاون فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان قروه از اماکن ورزشی بازدید به عمل آورد.
 
"حامد جولائی" پس از بازدید از استادیوم فوتبال و سالن ورزش بانوان مجموعه ورزشی شهید چمران و چمن طبیعی زمین فوتبال و سالن چندمنظوره مجموعه تختی قروه اظهار کرد؛ این اماکن پس از سال ها استفاده اکنون به بازسازی نیازمندند و بهسازی آنها در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبار مورد نیاز و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره کل ورزش و جوانان کردستان و فرمانداری شهرستان قروه این اماکن در سال 99 بازسازی و تجهیز شوند.
جولائی در بازگشت از شهرستان قروه، در شهرستان دهگلان حضور پیدا کرد و به همراه رئیس ورزش و جوانان این شهرستان از نزدیک وضعیت زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی شهید علیزاده را مورد بررسی قرار داد.
 
گفتنی است؛ زمین فوتبال چمن طبیعی شهید علیزاده شهرستان دهگلان بهمن ماه سال گذشته در سفر معاون توسعه و منابع وزارت ورزش و جوانان به استان کردستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: