به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ آشتاب  در نشست با مدیران بانکهای عامل استان با اشاره به تلاش دولت برای رفع دغدغه صاحبان مشاغل آسیب دیده،اظهار کرد: با توجه به وضعیت تعطیلی برخی صنوف و کاهش فعالیت‌های اقتصادی بایستی به صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا کمک شود تا بتوانیم دغدغه این مسائل و مشکلات را کمتر کنیم.

اوبا بیان اینکه اعتبارات لازم برای کمک به واحدهای آسیب دیده از کرونا به استان ابلاغ شده است ،تصریح  کرد :تاکنون تعداد ۲۵ هزار واحد با ۳۹ هزار اشتغال در بخش اشتغال رسمی مشمول دریافت تسهیلات شده اند .

آشتاب با اشاره به اینکه مبلغ ۶۹۶میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا ابلاغ شده است،گفت: با همکاری دستگاههای اجرایی تاکنون تعداد ده هزار و ۳۰۰ واحد اقتصادی با اشتغال بیش از ۱۳ هزار نفر به بانکها برای دریافت تسهیلات معرفی شدند.

اوبه مهلت ثبت نام بنگاه های اقتصادی آسیب دیده تا ۵ مرداد سالجاری اشارع کرد ویادآورشد :مدیران دستگاههای اجرایی هم با همکاری و هماهنگی بیشتر نسبت به شناسایی و اطلاع رسانی به واحدهای خسارت دیده از کرونا اقدام کنند تا هر چه سریعتر باوان مشکلات و مسائل مربوطه این واحدهای اقتصادی را برطرف نمود .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: