به گزارش خبرگزاری برنا از کلاله؛ حسین حسن زاده اظهار کرد: بر اساس گزارش‌ها و اخبار واصله مردمی مبنی بر توزیع غیرمجاز کپسول‌های گاز مایع، افزایش غیرمنطقی نرخ این کپسول‌ها و خطرات و حوادث احتمالی ناشی از آن در مناطق مسکونی و حاشیه شهرهای  شهرستان، بازرسی از این واحدها در دستور کار بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کلاله قرار گرفت.

رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان کلاله  گفت: عملکرد بیش از 23 واحد عرضه‌کننده گاز مایع در شهرستان کلاله مورد بازدید و بررسی قرار گرفت که تخلف در زمینه گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه  4 واحد محرز شد،همچنین پرونده تخلفات این واحدها به ارزش 13170000 ریال تشکیل و برای صدور رأی نهایی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان  ارسال شد.

وی گفت:بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان کلاله هفته‌ای یک بار مراکز توزیع گاز مایع و نمایندگی‌های فروش سیلندر گاز مایع در شهرستان کلاله را مورد بازدید و بازرسی قرار می دهند و با واحدهای عرضه غیرمجاز گاز مایع و تجهیزات جانبی برخورد قانونی می‌کنند.

وی در ادامه گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند موارد را از طریق شماره تلفن 124 به بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان کلاله  گزارش دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: