به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سردارعباسعلی محمدیان صبح امروز دوشنبه در فاز نخست کلنگ زنی شهرک آزمایش پلیس راهور البرز درمنطقه خط4حصار اظهار کرد: پس از استان شدن البرز نیاز به ضروریات و امکاناتی از جمله وجود یک شهرک مجزا برای ارائه خدمات راهنمایی و رانندگی در این استان احساس می شد .

این مقام ارشد انتظامی افزود: روزانه قریب به دوهزار و چهارصد نفر به ساختمان پلیس راهور استان مراجعه و خدمات دریافت می کنند و برخی خدمات از سوی پلیس راهور استان در معابر صورت می گرفت که مشکلات زیادی را برای شهروندان به لحاظ مکانی ایجاد کرده بود.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: با عنایت به اهمیت موضوع و رفاه حال شهروندان ، این مسئله در اولین جلسه شورای اسلامی شهر کرج مطرح شد و به نیازمندیهای نیروی انتظامی در زمینه خدمت رسانی بهتر به شهروندان در حوزه راهنمایی و رانندگی اشاره شد که با همکاری و همت اعضای شورای شهر و شهردار کرج ، قطعه زمینی برای این موضوع در نظر گرفته شد.

سردار محمدیان گفت: مطالعات زیادی توسط کارشناسان در خصوص جانمایی مکان افتتاح شهرک آزمایش پلیس راهور انجام شد که در دسترس بودن و دور از شهر نبودن و اختصاص پارکینگ برای خودروها ، به عنوان اولویت های انتخاب مکان مناسب مد نظر قرار گرفت.

وی ادامه داد: انتخاب مکان احداث شهرک آزمایش پلیس راهور به لحاظ دسترسی بسیار مطلوب است وشهروندان می توانند پس از افتتاح و بهره برداری ، به راحتی به این مکان مراجعه کرده و خدمات مناسب دریافت کنند.

فرمانده انتظامی استان افزود: با توجه به پیش بینی های بعمل آمده ، شهرک آزمایش پلیس راهور استان در 3 الی 4 فاز به بهره برداری خواهد رسید که خدمات متعدد و در سطح بندی های مختلف به شهروندان ارائه خواهد شد.

سردار محمدیان در پایان با اشاره به این که احداث شهرک آزمایش با بهترین نما انجام خواهد شد و این موضوع در زیبایی شهر نیز بی تاثیر نخواهد بود گفت: امیدواریم بتوانیم با احداث این بنا ، در خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان و خشنودی خداوند متعال گام بر داریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: