به گزارش برنا، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تکمیل پوشش تلفن همراه و اینترنت در چهار روستا، با راه اندازی دو سایت ارتباطی اپراتور ایرانسل در این شهرستان خبر داد.

 بهروز رزمی  به 2 سایت جدید در حال احداث این شهرستان اشاره کرد و افزود: سایت روستای #توتونسیز در مرحله بهره برداری و سایت روستای #ایرنجی در مرحله نصب تجهیزات می باشد که با تکمیل و افتتاح این دو سایت، روستاهای اطراف نیز از پوشش تلفن همراه بهره مند می شوند.

 مدیرکل ICT استان ضمن اشاره به توسعه بانکداری الکترونیکی در روستاها و مناطق محروم و تاثیر آن در اشتغال روستایی، مهاجرت معکوس و کاهش هزینه ها گفت: با پیگیری های انجام شده به زودی یک دستگاه خودپرداز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روستای #مهماندوست_علیا نصب می شود.

 در این جلسه علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اتصال روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات را امری ضروری و مهم دانست و به اجرای سریع و دقیق این پروژه تاکید کرد.

 فرماندار شهرستان نیر نیز ضمن تشکر از تکمیل سایت روستای توتونسیز، خواستار تکمیل پوشش در روستاهای اوجغاز، کلاش و کمال آباد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: