به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، بیژن جنتی با اعلام این خبر اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس در راستای مبارزه هدفمند با توزیع کنندگان مواد مخدر موفق به شناسایی افرادی شدند که مقادیر زیادی مواد مخدر را در منازل خود نگهداری و اقدام به توزیع آن ها در بین مشتریان خود می کردند.

رئیس پلیس فردیس افزود: پس از انجام اقدامات پلیسی و شناسایی محل دپوی مواد مخدر توسط این افراد، مأموران به مخفیگاه یکی از آنان اعزام که متهم پرونده پس از رویت مأموران با استفاده از یک دستگاه خودروی سمند اقدام به فرار می کند.

سرهنگ جنتی ادامه داد: پس از دقایقی تعقیب و گریز، پلیس موفق به متوقف نمودن خودروی در حال فرار و دستگیری راننده آن می شود که در بازرسی از منزل متهم ، مقدار 58 کیلو و سیصد گرم تریاک کشف می شود.

این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس در ادامه رسیدگی به این پرونده با مراجعه به منزل همدست متهم اول و پس از کسب دستور از مقام قضایی، اقدام به بازرسی از محل نموده که 29 کیلو و پانصد گرم تریاک نیز از آن مکان کشف و ضبط می گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان ضمن اشاره به اینکه در این پرونده مجموعاً 87 کیلو و هشتصد گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و دو دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد، گفت: متهمان دستگیر شده به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: