به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز،علی مهدی پور اظهار کرد: تکیه بر رونق تولیدات داخلی در سال جهش تولید علاوه بر این که می‌تواند وضعیت اشتغال را بهبود ببخشد، باعث بهبود وضعیت معیشت مردم نیز خواهد شد.

وی افزود: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد و این مهم محقق نمی شود جز این که سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب عملیاتی و اجرایی شود.

این مسئول تصریح کرد: مدیران شهرک های صنعتی استان البرز سعی دارندمیزکار خود را داخل واحدهای صنعتی دایر کنند و تلاش دارند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را رصد کرده و با همفکری با صاحبان صنایع این مسائل و مشکلات را برطرف کنند.

 سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز در ادامه گفت: تولید کننده باید برای ادامه فعالیت خود، به آینده امیدوار باشد و این امید تنها در سایه حضور مدیران در صحنه و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق می شود.

مهدی پور با اشاره به رونق تولید در شهرک‌های صنعتی استان به خصوص شهرستان اشتهارد گفت: خروج از محدودیت شعاع 120 کیلومتری موجب رونق تولید در شهرک‌های صنعتی می‌شود.

وی افزود: شهرستان اشتهارد به لحاظ ساختار اقتصادی از مزیت های فراوانی برخوردار است که هر یک از این مزیت ها می تواند شرایط مناسبی برای صنایع مختلف و تولید کنندگان فراهم کرده و آنان را در امر تولید موفق تر از سایر مناطق کند.

این مسئول تأکید کرد: با رفع محدودیت استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری در مابقی شهرک‌های صنعتی، رونق بیشتری را شاهد خواهیم بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: