به گزارش برنا،جلسه هماهنگی طرح پویش سراسرس آماده باش با حضور مدیر کل ورزش وجوانان، معاون ورزش و سرپرست هیات ورزش های همگانی برگزارشد.

سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در این جلسه با تاکید بر استفاده هیات ورزشهای همگانی از این فرصت گفت: هیات ورزش های همگانی استان اردبیل باید سعی کند از این فرصت بدست آمده بصورت گسترده و با آموزش های لازم نسبت به پرداخت ورزش در خانه و ایجاد شور نشاط و هیجان در بین خانواده ها بهره گیرد.
انوشیروانی افزود: با توجه به اینکه این طرح بصورت مجازی برگزار می شود باید سعی شود برنامه های متنوع و با نشاط در راستای آموزش حرکات ورزشی برای خانواده ها و ورزشکاران در نظر گرفته شود.
تیموریان، سرپرست هیات ورزش های همگانی استان هم با تشریح طرح پویش سراسری آماده باش گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور دراستان اردبیل برگزار خواهد شد،که ماموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقاء نقش مسئولانه ورزش همگانی در کاهش کم تحرکی و پیشگیری از کرونا است.
وی از اهداف این طرح به آگاهی بخشی، تحریک و ترغیب ، رفع موانع افرادی که ورزش می کنند اشاره کرد.
تیموریان افزود: کانون اصلی این پویش خانواده ها هستند و گروه های مخاطب این طرح گروه های پر خطر جامعه که افراد بالای ۵۰ سال و گروه های در معرض بیماری که همه ی گروه های سنی را شامل می شود، هستند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: