به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حانیه حمزه ای در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: استان گلستان برای دومین سال متوالی میزبان دومین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین میباشد.

وی افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا در کشور این جشنواره  به صورت مجازی طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مردادماه 99 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهرستان گرگان برگزار می گردد .

وی تصریح کرد:  دومین جشنواره ملی ازدواج اقوام با حضور سه قومیت آذربایجان شرقی، کرمانشاه و خراسان شمالی و چهار قومیت قزلباش، کتول، ترکمن و سیستانی از استان گلستان برگزار خواهد شد.  

وی خاطرنشان کرد: این برنامه به صورت مجازی از صفحات پر مخاطب و صفحات هنرمندانی که در این جشنواره حضور دارند و همچنین به صورت آنلاین از سایت آپارات پخش خواهد شد.

حمزه ای یادآور شد:علاوه بر قومیت ها،  برنامه های شاد توسط  هنرمندان کشوری نیز اجرا میشود.

وی افزود: در اجرای این جشنواره 15 سمن جوانان ، اداره کل ورزش و جوانان گلستان و همچنین دستگاه های عضو ستاد ساماندهی جوانان همکاری دارند.

وی افزود: محمد جواد تندگویان معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جواناناستاندار گلستان و برخی مدیران کل استان از مهمانان ویژه این جشنواره می باشند.

حمزه ای در پایان گفت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و نیاز مبرم مردم به امید آفرینی و ایجاد نشاط مقرر شد دومین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین به صورت مجازی برگزار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: