به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سردارعباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: در ساعت 17 روز پنج شنبه 9 مرداد ماه، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه چهار باغ پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان محرز شد که 4 فرد ناشناس پس از ضرب و شتم مرد 48 ساله ساکن منطقه چهارباغ و خواهرزاده اش در مقابل منزلشان، وی را با 2 دستگاه خودرو پرشیا و زانتیا ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

سردار محمدیان گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی آدم ربایان ادامه داشت تا این که یکی از آدم ربایان با خانواده وی تماس گرفته و در خواست مبلغ 4 میلیارد ریال در قبال آزادی او کردند.

وی افزود: کارآگاهان با آموزش خانواده گروگان و تحقیقات گسترده در خصوص نحوه آدم ربایی و افراد مرتبط با فرد ربوده شده در نهایت دریافتند که خودرو آدم رباها به سمت تهران حرکت کرده که به سرعت وارد عمل شده و با دریافت نیابت قضائی به تهران اعزام و پس از استعلام های صورت گرفته مسیر حرکت  خودروها را در حوالی شهرستان اسلام شهر ردیابی کردند.

این مقام ارشد انتظامی، افزود: با تلاش های گسترده پلیسی، مخفیگاه متهمان شناسایی و فرد ربوده شده که با دست و پای بسته در داخل سوله ای زندانی شده بود در سلامت کامل در کمتر از 10 ساعت رها و هر 4 متهم نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز، با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی، علت آدم ربایی را اختلاف مالی و طلب مبلغ 6 میلیارد ریال از فرد ربوده شده عنوان کردند که قصد داشتند با توسل به زور و اقدام به آدم ربایی طلب خود را از وی وصول کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: