به گزارش برنا،شارژنگ عزیزی در جلسه‌ با مدیر امور شعب بانک سپه استان اردبیل با تاکید بر پرداخت تسهیلات ۴ واحد تولیدی از محل بند الف تبصره ۱۸ گفت: با پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد تولیدی اشجع باطری از این محل که در مرحله عقد قرارداد است و سه واحد دیگر، رتبه استان اردبیل با ۱۸۵۰ میلیارد ریال از نظر میزان پرداخت در سطح کشور به رتبه اول ارتقا می یابد.

وی افزود: ۴۶۵ میلیارد ریال تسهیلات نیز برای طرح توسعه واحد اشجع باطری توسط بانک سپه در دست بررسی است که بایستی سریعا پیگیری و پرداخت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تصریح کرد: ۱۰۱۰ مورد برای پرداخت تسهیلات به فعالیت ها و واحدهای کسب و کار آسیب دیده از ویروس کرونا به بانک سپه معرفی شده است که تا کنون تسهیلات ۲۵۰ مورد از آنها پرداخت شده است. وی افزود : در راستای حذف بروکراسی و با توجه به ماده ۳ دستورالعمل پرداخت تسهیلات به فعالیت ها و واحدهای کسب و کار آسیب دیده از ویروس کرونا و با تصویب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، با تایید و معرفی متقاضیان از سوی دستگاه های اجرایی، نیاز به اخذ لیست بیمه برای مشمولین دریافت تسهیلات نخواهد بود .

وی تاکید کرد تمامی بانک های عامل موظف به پیگیری و پرداخت تسهیلات به واحدهای اقتصادی و سرمایه گذاری از محل تفاهم نامه سفر رییس محترم جمهور بوده و مدیران بانک های عامل بایستی نهایت سعی خود را در حمایت از واحدهای تولیدی در سال جهش تولید انجام دهند .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: