به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مجتبی محمودی در نشستی خبری با خبرنگاران، گفت: مثلث اقتصادی استاندار خراسان رضوی یک جای خالی دارد و آن خبرنگاران هستند و به رزم‌حسینی پیشنهاد داده‌ایم که این مثلث را به اضافه کردن یک ضلع کلیدی به مربع تبدیل کند.

وی با بیان اینکه به فرموده امام علی(ع) باید از خدا بخواهیم که ما را در مسیر مبارزه با دشمن قوی کند، افزود: یکی از مبارزه‌ها در جنگ رسانه‌ای با دشمنان است و از رسانه‌ها می‌خواهیم طبق رسالت خود قلم در مسیر تعالی کشور و شکست دشمن بزنند تا ضمن هم‌افزایی و همدلی بیش از پیش، خدمتی موثر به مردم‌ کرده باشیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی تاکید کرد: با همکاری شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی بهتر و مطلوب‌تری در بحث انعکاس اخبار دهیاری‌ها و خدماتی که به مردم ارائه می‌شود خواهیم داشت.

وی ضمن گرامی داشت شهدای رسانه، تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهیم طبق رسالت خود قلم در مسیر تعالی کشور و شکست دشمن بزنند تا ضمن هم‌افزایی و همدلی بیش از پیش، خدمتی موثر به مردم‌ کرده باشیم.

در پایان این نشست تفاهم‌نامه ۴ جانبه میان شرکت تعاونی دهیاری‌های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد، مرکز نوآوری شهرداری مشهد، خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی و اداره بهزیستی مشهد منعقد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: