به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز ،دکتر حسین کریم اظهار کرد: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۴ هزارو ۲۴۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۹۶۰نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۶۱ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۰۲ نفر بیمار قطعی کرونا می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرزعنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۴۱ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۶ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد  ۱۱۱ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۹۳ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ بیمار کرونا جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به  ۸۶۰ نفر رسید .

دکتر کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۹۰۱ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۷۰ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: