به گزارش خبرگزاری برنا؛ بیشتر افراد حداقل چند بار در هفته از ماشین لباسشویی و خشکشویی خود استفاده می کنند. ماشین لباسشویی در واقع یکی از آن وسایلی است که ما اصلا نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم! چرا دلتان نخواهد لباس های شاداب و نرم داشته باشید؟

به طور معمول ، ما فقط از خشک کن لباسشویی خود در زمانی استفاده می کنیم که می خواهیم سریع لباس های شسته شده خود را خشک کنیم. اما به نظر می رسد که این قابلیت قادر به انجام کارهای بسیار بیشتری به جز صرفاً خشک کردن لباس های شما باشد!

لباس های چروکیده یکی از آزار دهنده ترین چیزهای زندگی است؛ به خصوص اگر می خواهید خانه را ترک کنید و به مهمانی یا محل کار خود بروید. اما این چیزی نیست که بخواهید بابت آن نگران شوید.

حتی اگر شما موفق باشید که بلوز ، پیراهن یا شلوار مورد علاقه خود را به درستی اتو کنید ، نمی توانید جلوی چروک شدن آن را در هر جای دیگری بگیرید. اما نیازی به وحشت کردن نیست ، زیرا ما یک ترفند جدید برای شما داریم که در زندگی شما بسیار مفید خواهد بود و باعث می شود لباس شما در عرض چند دقیقه دوباره صاف شود!

روش دقیق انجام کار:

تمام آنچه نیاز دارید لباس های چروکیده شما ، چهار تکه یخ و ماشین لباسشویی خشک‌کن محبوب شماست. خشک کن را روی گرم ترین حالت خود قرار دهید و چند مکعب یخ را داخل لگن ماشین به همراه لباس های چروکیده بیندازید. بگذارید خشک کن به مدت ۱۵ دقیقه کار کند و در همان حال، شما صبحانه خود را با خیال راحت نوش جان کنید! بعد از صرف صبحانه ، زمان آن رسیده است که پیراهن خود را از خشک کن بیرون بیاورید!

بخار حاصل از ذوب شدن تکه های یخ باعث می شود چروک لباس های شما به راحتی و به سرعت از بین بروند. بدون هیاهو ، بدون نگرانی و بدون سر و صدا!

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: