به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، دکتر حسین کریم اظهار کرد: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۴ هزارو ۶۷۳ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۰۴ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۰۵ نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۹۹ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد  ۱۰۴ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده  بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۷ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۹۱ نفر رسید .

دکتر کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۲۶۴ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۳۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: