به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، فاطمه نورملکی در خصوص نحوه شکل گیری باشگاه فتح صدر البرز اظهار کرد: این باشگاه پیش از این سال ها در فوتبال فعالیت داشته و به دنبال آن مدیریت باشگاه تصمیم به تیمداری در تکواندو گرفت.

وی ادامه داد: از آنجا که مدیریت باشگاه به دنبال فعالیت حرفه ای و مدون در تکواندو بود در ابتدا جلسات فنی و کارشناسی بسیاری تشکیل شد و در نهایت تیم فتح صدر البرز با حضور برترین کادر فنی و بازیکنان بومی در تمامی پایه های آقایان و بانوان شکل گرفت.

سرمربی باشگاه تکواندوی فتح صدر البرز با بیان اینکه با بازیکنان برای نخستین بار مطابق با قوانین حرفه ای قرارداد بستیم عنوان کرد: ما از ابتدا کار خود را با هدف حضور پرقدرت در مسابقات آغاز کردیم و براساس برنامه 7 ماه پیش از آغاز مسابقات با بازیکنان مدنظر وارد مذاکره شدیم و باشگاه همزمان با عقد قرارداد 20 درصد از آن را به ورزشکاران پرداخت کرد.

نورملکی با بیان اینکه حواشی پیرامون تیم نتوانست مانع قهرمانی دختران البرزی شود خاطرنشان کرد: ما کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کردیم و می دانستیم که بدون شک مسیر موفقیت و قهرمانی حواشی خاص خود را دارد و فتح البرز بدون توجه به حواشی اردوهای آماده سازی خود را به بهترین نحو ممکن برگزار کرد و در نهایت جام قهرمانی به استان تکواندو خیز البرز رسید.

وی در خصوص سطح رقابت های جام کوثر گفت: تمامی تیم های حاضر از نفرات خوبی برخوردار بودند و تا هفته آخر تلاش کردند این در حالی است که حضور فتح صدر به نوعی مسابقات را از حالت تک قطبی خارج و رقابت خوبی در آن ایجاد کرد و نتایج آن را در ورزش ملی شاهد خواهیم بود.

سرمربی باشگاه تکواندوی فتح صدر البرز ضمن اشاره به تعطیلی لیگ اظهار کرد: بیماری کرونا ورزش تمام دنیا را تحت شعاع قرار داده و تکواندو هم از این قاعده مستثنی نیست لذا امیدوارم وزارت ورزش، فدراسیون و ستاد مقابله با کرونا به صورت یکپارچه عمل کنند و برگزاری مجدد لیگ را شاهد باشیم.

نورملکی تصریح کرد: ما برای حضور در لیگ و رقابت با حریفان لحظه شماری می کنیم و امیدواریم پویایی هرچه زودتر به ورزش کشور برگردد، البته وزارت ورزش و جوانان مجوز برپایی اردوی تیم ملی تکواندو و کاراته را صادر کرده که می توانیم این موضوع را به فال نیک بگیریم.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مدیریت باشگاه خاطرنشان کرد: با حمایت های آقای شریفی، باشگاه فتح صدر تمام تمرکز خود را در لیگ برتر معطوف نخواهد کرد و بدون شک برنامه ریزی های برجسته ای خواهد داشت، برای افزایش سطح فنی بازیکنان در رقابت های بین المللی داخلی و حتی برون مرزی شرکت می کنیم . برای فصل جدید نیز در برخی از اوزان دست به بازسازی زدیم و با جذب 3 بازیکن باکیفیت قطعا حضور پرقدرت تری نسبت به فصل گذشته خواهیم داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: