به گزارش خبرگزاری برنا از سنندج، مجموعه ورزشی روباز شهرداری سنندج در پارک توس نوذر بصورت مشترک در اختیار بانوان و آقایان قرار خواهد گرفت.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج عنوان کرد: توسعه ورزش همگانی و همچنین ترغیب شهروندان به ورزش در راستای ارتقاء سطح روحیه و نشاط شهروندان یکی از اهداف و اولویت برنامه های ورزشی این شهرداری است.

کیوان تیشه گران افزود: مجموعه ورزشی واقع در پارک جنگلی توس نوذر در زمینی به مساحت ۲ هکتار شامل زمین فوتبال، تیچر اسکیت، بسکتبال، والیبال، پیست دوچرخه سواری تحت عنوان پارک بانوان مورد استفاده قرار می گرفت.

وی گفت: موضوع استفاده بهینه از امکانات این مجموعه ورزشی در کمیسیون ورزش و سلامت شورای شهر مطرح و براساس مصوبه شورای شهر، آقایان هم می توانند از امکانات این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

 تیشه گران افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته  بانوان در روزهای زوج  و آقایان هم در روزهای فرد می توانند از امکانات این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

وی اعلام کرد: ساعات کاری این مجموعه ورزشی نیز صبح ها از ساعت 7 لغایت 10 و عصرها از ساعت 16 لغایت 20 خواهد بود.

وی گفت: براساس فصول مختلف ساعت کاری این مجموعه ورزشی هم تغییر و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج با بیان اینکه ورود عموم شهروندان به این مجموعه تفریحی ورزشی رایگان است، افزود: شهروندان می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی از امکانات این مجموعه ورزشی  روباز استفاده کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: