به گزارش برنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور  در جلسه شورای اداری استان قزوین که برای اولین بار به صورت ویدیو کنفرانس با حضور ۸۰ دستگاه اجرایی برگزار شد، افزود: مردم به سطح همکاری مسوولان و میزان وفاق در داخل مجموعه‌های اجرایی توجه می‌کنند چون همین موضوع، عامل امید به آینده است.

 وی افزود: با وفاق و همدلی می‌توان به آینده امیدوار بود و در مسیر حل پدیده‌ها تصمیمات منطقی و معقول گرفت.

 استاندار قزوین گفت: خوشبختانه امروز وفاق و تعامل در استان وجود دارد و مدیران با تعامل و در نظر گرفتن منافع عمومی استان و کشور برای حل مشکلات تلاش می‌کنند.

وی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی در دستگاه‌های اجرایی، افزود: با سرمایه انسانی می‌توانیم کشور را ساخته و به اوج برسانیم که امروز فرمان آن در دست مدیران است و باید نیروی انسانی را آماده کنیم تا طبق شرایط خدمت کنند.

جمالی پور خاطر نشان ساخت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، همه مدیران در تقسیم کار بهتر از گذشته فعالیت داشته باشند و همه به هم برای ارتقای وضعیت کشور تلاش نمایند.

وی گفت: وضعیت اقتصادی استان بسیار بد است و در این شرایط انتظار داریم مدیران از منابع در اختیار حداکثر بهره وری را داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان، افزود: مشکلات باید اولویت بندی شده و مهمترین نیاز اساسی مردم با توجه به اولویت بندی صورت گرفته، بررسی و حل شود.

این مسئول گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم که همه ارکان جامعه از فرهنگ، اقتصاد و جامعه را هدف قرار داده و مهمترین نقطه در این جنگ، جدا کردن مردم از نظام است و باید در این مساله، به هر پدیده و موضوعی حساس باشیم.

وی اضافه کرد: مدیران با حساسیت و تدبیر و هماهنگی بیشتر تلاش کنند تا در سایه تعامل و هماهنگی از این مقطع عبور کنیم و در شرایط بهتری قرار بگیریم.

استاندار قزوین با تشکر از دکتر نوبخت در سفر به استان قزوین، افزود: سفر ایشان بسیار پرخیر و برکت بود و نتیجه آن، رفع گره‌های مهمی از استان شد و اعتبارات خوبی به استان تخصیص یافت.

وی اضافه کرد: ایشان در دیدار مجدد طی روزهای گذشته، باز به استان محبت وافری داشتند که می‌تواند بخشی از مشکلات استان را در حوزه درمان مرتفع کند.  

استاندار قزوین گفت: باید تعامل میان مدیران استان با مرکز، وزرا و مدیران بالادستی افزایش یابد تا گام‌های بلندی برای جذب اعتبارات برداشته شود.

وی اضافه کرد: هم افزایی و همکاری مدیران و تعامل سازنده آنها با همدیگر در کاهش معضلات استان کمک خواهد کرد.

جمالی پور گفت: استان قزوین در سطح تعاملات مدیریتی بسیار ممتاز بوده و بین مجموعه مدیریتی استان، نهادها و مسئولان ارشد دستگاه‌های اجرایی استان تعامل سازنده ای وجود دارد که برای کاهش بحران‌ها بسیار به استان کمک خواهد کرد.

وی افزود: امروز باید دغدغه همه مدیران، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و جماعات، فرمانداران و مدیران یک چیز باشد و آن هم یافتن راهکاری برای کاهش مشکلات پیش روی استان است.

استاندار قزوین گفت: اگر ما از توان خود برای کمک به مردم و مدیریت صحیح در عرصه پدیده‌ها بهره بگیریم به ما کمک خواهد کرد که با چالش‌های بسیاری کمتری مواجه شویم.

جمالی پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای هماهنگی بهتر و صیانت از همه خدمتگزاران استان از این به بعد جلسات اداری استان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود تا مدیران هم به کارهای خود رسیده و هم در جهت حفظ سلامت مدیران قدم برداریم.

وی با تشکر از تلاش مدیران استان، افزود: علیرغم شرایط کشور و گرفتاری‌های ویروس کرونا و مسایل اقتصادی کشور، خوشبختانه با تلاش مجموعه خدمتگزاران، شرایط استان نسبت به سایر استان‌ها مطلوب‌تر است و مدیران استان کنشگری بیشتری برای حل مشکلات دارند.

استاندار قزوین ادامه داد: وضعیت اقتصادی استان علیرغم مشکلاتی که برای مردم وجود دارد نسبتا مطلوب است و حتما باید تلاش بیشتری برای حل مشکلات کرده و از ظرفیت‌های همدیگر بیشتر بهره ببریم.

جمالی پور گفت: مدیریت در شرایط سخت، مدیران حاذق و با تجربه می‌خواهد که خوشبختانه این تجربه در بین مدیران استان وجود دارد.

این مسئول افزود: استان قزوین به دلیل پیچیدگی‌هایی که در مدیریت حوزه‌های صنعتی، کشاورزی، درمانی و زیرساختی دارد همیشه با مشکلاتی مواجه است و تلاش و وقت گذاری مدیران می‌تواند این مشکلات را حل کند تا آسیب کمتری به مردم وارد شود.

استاندار قزوین اضافه کرد: مواجهه با پدیده‌هایی مثل کنتورسازی و... در استان با تدبیر انجام شد و با زحمت مدیران و همکاری خوب نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از این مسایل سربلند بیرون آمدیم و باید تلاش کنیم این آسیب در حوزه‌های دیگر ایجاد نشود.

جمالی پور خاطر نشان ساخت: باید سازمان صنعت، شرکت شهرک‌ها و مجموعه‌های اقتصادی استان تلاش بیشتری داشته باشند تا از این حوزه، آسیب‌های جدید ایجاد نشود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: