به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، رضا شجاعی در بازدید از فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات، اظهار کرد : در نیمه دوم سال جهش تولید  نیز طرح‌های مختلف عمرانی پیش‌بینی شده و با توجه به در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی با سرعت و کیفیت بالا اجرایی خواهد شد.

وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر 15 میلیارد ریال و به طول 16 کیلومتر و در مدت شش ماه  به پایان رسید و تحویل بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی شد ، که با اتمام این پروژه گازرسانی به حدود 280 واحد صنعتی انجام خواهد شد.

رضا شجاعی ادامه داد: با اجرای پروژه‌ های عمرانی به ویژه گاز ، وضعیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حوزه گاز‌رسانی، مطلوب تر خواهد شد.

وی با تاکید بر کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی و لحاظ سرعت در انجام پروژه‌ها، بیان کرد: شهرک صنعتی مشهد ( کلات ) در زمینی به مساحت 220 هکتار ایجاد شده که با توجه به شرایط مناسب این شهرک، بستر لازم برای سرمایه گذاران فراهم است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: