به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، دکتر محمد فتحی اظهار کرد: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۵ هزارو ۹۵۰ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۵ هزار و ۴۸۳ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.

دکتر فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۰۴ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۶۰ نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۸۶  نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۸۶ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۰ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه سال هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۹ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۸۲ نفر رسید .

دکتر فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۵۴۹ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۵۸ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: