به گزارش خبرگزاری برنا؛ "علیرضا میرجلیلی" رییس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال یزد  با بیان اینکه در برنامه قبلی فدراسیون قرار بود شروع رقابت‌ها ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه امروز آغاز شود، افزود: پخش زنده مسابقات  از رسانه‌ها علت اصلی این تصمیم‌گیری است .

وی ادامه داد: بر اساس اعلام کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون، اولین مسابقه از ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه امروز ( چهارشنبه ) بین تیم‌های موج سواران ساحل نوشهر و شهرداری بندرعباس و سپس در ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه تیم‌های مقاومت گلساپوش یزد ( میزبان ) و ملوان بندر گناوه دیدار خود را برگزار می‌کنند.

این مسئول اظهار کرد: به خاطر ویروس کرونا و پیشگری از آن تمامی مسابقات زیر نظر عالیه فدراسیون با رعایت شیوه‌های نامه‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگران در مجموعه ورزشی مردآباد یزد برگزار می‌شود. 

رقابت‌ها به صورت دوره‌ای و مجتمع برگزار می‌شود و در پایان تیم‌های اول و دوم به مرحله نهایی راه می‌یابند که زمان و مکان این مرحله توسط فدراسیون اعلام می‌شود.

در گروه اول نیز تیم‌های پارس جنوبی بوشهر، شهریارساری، سپاهان سمنان و صنعت فرش حداد اصفهان حضور دارد که رقابت‌ها در بوشهر پیگیری می‌شود.

 مسابقات به صورت مجتمع و در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که در پایان ۲ تیم برتر هر گروه مستقیما به مرحله نهایی مسابقات صعود می‌کند.

تیم گلساپوش یزد سال گذشته عنوان قهرانی لیگ برتر کشور را کسب کرده بود. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: