به گزارش خبرگزاری برنا؛ به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد  از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می آید:

۱- تردد هرگونه موتور سیکلت

از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ  ۹۹/۶/۱۹  الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۶/۲۲  از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره– تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲- محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج و  ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۱ روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ الی ساعت ۲ روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵ و ۹۹/۰۵/۱۶ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

۳- محور هراز

الف - تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب - تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۶/۱۹ و از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۰ و ۹۹/۶/۲۱ از محور هراز ممنوع است.

ج- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

تبصره: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: