به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، سید ریاس‌الدین برزنجی رییس هیات گلف آذربایجان‌غربی گفت: در این دوره از مسابقات که برای آمادگی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و براساس مقررات رشته گلف برگزار می‌شود، ۹ گلفر در بخش مردان و ۸ گلفر در بخش بانوان به رقابت پرداختند.

وی گفت: در بخش آقایان، سجاد بیرامی مقام اول را کسب و سعید سلیمانی و اسماعیل محمودی عنوان‌های دوم و سوم را بدست آوردند.

رییس هیات گلف آذربایجان‌غربی ادامه داد: در بخش بانوان، میترا معزز مقام اول را کسب و شادی نقی‌زاده و شبنم علیزاده دوم و سوم شدند.

وی افزود: در پایان این مسابقه به نفرات برتر از طرف هیئت استان و اسپانسر مسابقه استودیو نایس جوایزی اهدا شد.

وی اضافه کرد: از رادین بیرامی مستعد گلف و کم سن ترین شرکت کننده، امیر حسین فیضی مستعد در رده نوجوانان و شیدا نقی زاده کم سن ترین و مستعد در بخش بانوان تقدیر شد.

برزنجی اضافه کرد: دوره آموزشی اولیه ورزش گلف برای جذب ورزشکاران علاقمند به این رشته آغاز شده است و هدف ما معرفی ورزش گلف به‌عنوان یکی از ورزش‌های مفرح و نوپا در استان است.

برزنجی خاطر نشان کرد: در طی ۲ سال گذشته از آغاز بکار هیات گلف استان، آذربایجان‌غربی رشد خوبی در بین استان‌ها داشته و با هدف‌گذاری بلندمدت و ایجاد زیرساخت‌ها، امیدواریم در آینده‌ای نزدیک یکی از استان‌های پیشروی گلف باشیم ضمن اینکه، تیم آذربایجان‌غربی در مسابقات کشوری که احتمالا پائیز امسال برگزار خواهدشد، شرکت خواهدکرد.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: