به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، دکتر محمد فتحی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۶ هزارو ۲۶۵ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۶ هزار و ۱۸۳ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۰۷ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۷۵ نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند.

سرپرست  دانشگاه عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۸۶ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۱۰۵ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۸  نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۱۰۰۹ نفر رسید .

دکتر فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۸۳۷ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۴۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: