به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ رضایی امروز در این خصوص ، اظهار کرد: در سال جاری ۳۱۸ نوع خدمات در محورهای مواصلاتی لرستان از سوی جمعیت هلال احمر  لرستان به افراد گرفتار شده در حوادث غیرمترقبه و مترقبه اتفاق افتاده سطح استان اختصاص یافته است.

اوافزود: به موجب این خدمات جمعیت هلال احمر لرستان در سال جاری ۴۷ خانوار امداد رسانی شدند. در مجموع تعداد حادثه دیدگان شامل هزار و ۲۵ نفر، تعداد مصدومین ۴۹۱ و تعداد آسیب دیدگان ۹۵۳ نفر می باشد.

رضایی تعداد کل امدادرسانی انجام شده را ۳۸۰ مورد عنوان کرد و یادآورشد: در این بازه امدادرسانی ها شامل:۶۱ مورد سرپایی، ۱۹۶ مورد انتقال مصدومین و متاسفانه ۷۲ نفر فوت در صحنه بوده است.

او در خصوص آمار حوادث و تهدیدات جانی در سال جاری ،گفت: مجموع متوفیان شامل ۷۲ نفر بوده و نیز ۳۷ نفر از افراد مخاطره دیده اسکان داده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر  لرستان بیان کرد: از زحمات اعضاء و پرسنل خدوم و جهادی جمعیت هلال احمر تشکر کرد و گفت: عمده خدمات و تجهیزات ارائه شده در حوادث سال جاری توسط ۳۹۲ تعداد تیم عملیاتی، هزار و ۱۹۶ نجاتگر و پرسنل، هزار و ۱۹۶ نیروی امدادی و ۲۸۲ دستگاه آمبولانس انجام شده است.

اودر پایان از عموم هموطنان در خواست  کرد: در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیر طبیعی با مرکز کنترل هماهنگی عملیات امداد و نجات  ۱۱۲ به عنوان شماره اضطراری ملی تماس بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: