به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ حبیب الله خجسته پور ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در آیین تکریم و معارفه فرماندار دامغان که صبح شنبه ۲۲ شهریور در سالن آمفی تئاتر دانشگاه دامغان برگزار شد با ابلاغ سلام استاندار سمنان به مردم شریف و مسئولان پر تلاش شهرستان دامغان گفت : شیوع کرونا سبب شد تا مسیولان ارشد استان توفیق کمتری برای حضور در جمع مردم استان داشته باشند اما این جلسه را فرصتی مغتنم دانسته و ضمن قدردانی از مردم خوب دامغان برای همه ی این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی می نماییم.
خجسته پور در ادامه با محکوم نمودن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) گفت : خوشحال و خرسندیم که امت رسول الله هستیم و افتخار می کنیم به اینکه اسوه های حسنه ای چون خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام داریم .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با قدردانی از تلاش شش ساله ی مجد در مسئولیت فرماندار دامغان گفت : در طی مدت حضور در استان سمنان جز تلاش ، خوبی و کوشش در امر تحقق اهداف مسئولیتی ایشان ندیدم و فرماندار دامغان الحق والانصاف در عرصه های مختلف ، بسیار خوب امور مدیریتی را به انجام رساندند که نشان از درایت و مسئولیت پذیری ایشان است.
خجسته پور در ادامه با اشاره به حوادث مختلف رخ داده در شهرستان دامغان در طی دوران مسئولیت مجد گفت : خوشبختانه با تلاش فرماندار و سایر همکاران ایشان حوادث سخت و ناگواری مانند کرونا ، بارش شدید برف و جاری شدن سیل و ... به خوبی مدیریت شده است و خداوند را از این جهت شاکریم .
خجسته پور تصریح کرد: تغییر و تحول و گردش خادمان و نخبگان امری طبیعی در امور حاکمیتی بوده و خوشحالیم که جایگزین فرماندار سابق دامغان نیز فردی با تجربه و توانمند بوده که علاوه بر نحصیلات مرتبط ایشان ، تجربیات بسیار گرانبهایی را نیز دارا می باشند که این امر قطعا در پیشرفت شهرستان موثر خواهد بود.‌
خجسته پور گفت : پیگیری های جناب آقای بندر آبادی سبب شد تا امروز آمار بیکاری در سطح شهرستانهای مختلف استان در سطح پایین و این استان بعنوان یکی از کم بیکار ترین استانهای کشور نام گیرد.‌
خجسته پور با تاکید بر لزوم تعامل میان تمام ارکان نظام گفت : همکاری و تعامل با امام جمعه بعنوان محور وحدت شهرستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز نخبگان و موثرین شهرستان بی تردید نقشی موثر در توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان خواهد داشت.‌
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در ادامه از سازمانهای مردم نهاد و اصحاب رسانه بعنوان مطالبه گران حوزه اجتماعی نام برد و بر لزوم تعامل با آنان تاکید کرد.
خجسته پور با ذکر این نکته که ما سربازان دولت جمهوری اسلامی و کارگزاران دولت تدبیر و امید هستیم گفت : تک تک روزها و ساعات برای ما باید صرف خدمت به مردم شود و لذا شرط لازم در انتخاب همکاران باید پایبندی به نظام و شایستگی و لیاقت و باورمندی به سیاستهای دولت تدبیر و امید باشد.
ایشان در پایان با قدردانی از تلاش شش ساله ی مجد ، فرماندار سابق دامغان و آرزوی توفیق برای بندر آبادی ، فرماندار جدید ، ارتحال آیت الله صانعی (ره) را تسلیت گفت و برای روح بلند آیت الله صانعی آرزوی علو درجات نمود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: