به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، دکتر محمد فتحی اظهار کرد: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز۱۶ هزارو ۵۴۹  نفر  بوده که از این تعداد  ۱۶ هزار و ۵۱۱ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۵۱ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۸۵  نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند.

سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۶۰۰ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۱۰۴مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۱۱۳بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۱  نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۱۰۳۴ نفر رسید .

دکتر فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۵هزار و ۵۵نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۴۹نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: