به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، فرهاد کشاورز اظهار کرد: بازیکنان زیادی از لرستان و ساری تا بوشهر و تمام نقاط کشور برای تست گیری به کرج آمده اند که بیش از نیمی از آن ها بازیکنان با استعدادی بوده اند.

وی در خصوص چگونگی انتخاب بازیکنان مدنظر عنوان کرد: تعداد محدودی از برترین بازیکنان به تمرینات اصلی راه پیدا می کنند که هفته آینده با حضور تیم بزرگسالان انجام می شود و از دل آن تمرینات نفرات مدنظر را جذب خواهیم کرد.

سرمربی مقاومت البرز در خصوص قرعه کشی لیگ برتر گفت: به شخصه مخالف برگزاری مسابقات در دو گروه بودم اما به هر حال این اتفاق افتاد و در گروه فوق العاده دشواری قرار گرفته ایم.

کشاورز گفت: در گروه ما تمام تیم های اصیل و صاحب سبک فوتسال ایران حضور دارند که شاید بعضا هزینه یک بازیکن شان با کل بودجه تیم مقاومت برابری کند اما ما به سربازان خود اطمینان داریم و با دست خالی به مصاف مدعیان می رویم.

وی ضمن درخواست از مسئولین استانی اظهار کرد: مقاومت تیمی است که فصل گذشته بیش از 2 هزار هوادار را به سالن انقلاب کشانده و این توان را دارد تا در جمع برترین تیم های کشور حضور داشته باشد لذا از مسئولین انتظار داریم تا نماینده استان را در لیگ برتر به لحاظ مالی و معنوی مورد حمایت قرار دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: