به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مجتبی جانعلی شامگاه جمعه با حضور در برنامه ورزشی شبکه استانی البرز اظهار کرد: هیچگاه در جایگاه مدیر کلی نبودم و نخواهم بود بلکه فقط هماهنگ کننده امور ورزش و جوان استان البرز هستم .

وی افزود: درب اتاق من به روی خانواده بزرگ ورزش و جوانان البرز باز است،در کنار هیات های ورزشی که ظرفیت قهرمانی داشته باشند خواهیم بود و موانع و مشکلاتشان را مرتفع می کنیم.

جانعلی با اشاره به اینکه هیات های ورزشی نباید از نداشتن سالن برای تمرین رنج ببرند بلکه باید بدون استرس و با آرامش برنامه های هیات مربوطه را پیش ببرند گفت: در عین حال هیچ ورزشکاری  به دلیل داشتن مشکلات مالی نباید ورزش را کنار بگذارد .

متولی ورزش وجوانان استان البرز در ادامه گفت: از تیم های البرزی حاضر در لیگ های مختلف کشور حمایت خواهیم کرد و تنهایشان نخواهیم گذاشت البته باید در نظر داشته باشیم که وظیفه اداره کل تیمداری نیست .

وی با تاکید براینکه می بایست از ظرفیت مراکز صنعتی استان در جهت حمایت مادی و معنوی از تیم های حاضر در لیگ های مختلف کشور استفاده کرد گفت: از پیوستن ورزشکاران البرزی به تیم های سایر استانها جلوگیری خواهیم کرد و زمینه فعالیت برای ورزشکار را در خود استان فراهم می کنیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز به مهمترین پروژه ملی ورزشی استان اشاره کرد و گفت:پیگیر مشکلات ورزشگاه 6هزار نفری کرج به صورت ویژه  خواهم بود و هرچه سریعتر با کمک استاندار همیشه همراه ونماینده های ورزش دوست البرزی در جهت تزریق اعتبارات لازم و تکمیل آن گام خواهیم برداشت.

جانعلی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا پایان دولت تدبیر و امید ورزشگاه 6هزار نفری کرج افتتاح و به سرانه های ورزش استان اضافه شود.

این مسئول یکی از اولویت های شورای ورزش البرز را حمایت از ورزشکاران و تیم های حاضر در لیگ های مختلف کشور عنوان کردو گفت: در این راستا از تیم های شهدای رزکان، مقاومت البرز و گل ریحان با کمک مسئولین استانی حمایت خواهیم کرد  .

وی به حوزه جوانان اشاره کرد وگفت: از طرح ها و برنامه های سازمان های مردم نهاد البرز (سمن ها) و جوانان حمایت خواهیم کرد چرا که جوانان فعال در غالب سمن ها سرمایه های جامعه به شمار می روند.

جانعلی در پایان گفت: جوانان فعال بدون هیچگونه چشم داشت مالی از آنجایی که دغدغه رفع مشکلات شهر و کشور خود را دارند به صورت داوطلبانه کار می‌کنند که نقش آنها هنگام بروز بحران‌ها و حوادث بیش از همیشه به چشم می‌آید.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: