به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، این اداره کل برای دومین دوره متوالی پس از تجربه کارگاه‌های برخط ( آن‌لاین) تابستانی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی کارگاه‌های ویژه ترم پاییز را برای کودکان و نوجوانان مقاطع سنی 4 تا 21 سال برگزار می‌کند.

 

کارگاه‌های این فصل کانون البرز با توجه به آغاز سال تحصیلی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده‌اند که دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی مختلف بتوانند در زمان فراغت خود و بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری به مراکز تنها از طریق مراجعه به سامانه کانون مجازی استان  به آدرس  (alborz.kpf.ir) ثبت‌نام کرده و از طریق سامانه آموزشی کانون در فعالیت‌ مورد علاقه خود حضور یابند.

لازم به توضیح است که در فصل پاییز بسته‌های فرهنگی ویژه‌ای نیز برای مدارس در نظر گرفته شده است که والدین و اولیای تربیتی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی کانون مجازی از این ظرفیت‌ها نیز با خبر شوند.

گفتنی است آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های ترم پاییز از روز سه شنبه 1 مهر ماه 1399 آغاز  و تا پایان روز سه‌شنبه 15 مهر ماه 1399 ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند در کارگاه های مختلف از جمله نقاشی، مهارت‌های زندگی، عکاسی، فیلمسازی، نوشتن خلاق، شعرسرایی ثبت‌نام کنند.

جهت آگاهی از شرایط ثبت‌نام با شماره 32820909 داخلی 121 و یا شماره 32828082 تماس حاصل کنید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: