به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان درباره این طرح ها به ایرنا گفت: مرکز آزمون الکترونیک این دانشگاه با زیربنای ۵۷۰ مترمربع و اعتبار هزینه شده ۱۰ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

نوید دانایی خاطرنشان کرد: طرح  توسعه مرکز آزمون الکترونیک در ساختمان ستاد قدیمی دانشگاه علوم پزشکی استان با هدف برگزاری آزمون های الکترونیک به صورت درون‌دانشگاهی، کشوری و بین‌المللی طراحی و ساخته شده است و دارای استانداردهای لازم برای برگزاری آزمون های بین المللی است.

 وی با اشاره به افتتاح طرح خیرساز درمانی در شهر سمنان بیان کرد: کلینیک آموزشی- درمانی توانبخشی سالمندی به همت خیران حاج هادی و فرهاد فامیلی در ساختمان قدیمی مرکز بهداشت فامیلی به مساحت ۴۰۰  مترمربع و اعتبار هزینه شده ۲ میلیارد ریال افتتاح شد.

وی به دیگر طرح افتتاحی امروز اشاره و اضافه کرد: گام نهایی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با زیربنای ۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال در بلوار ۱۷ شهریور سمنان افتتاح شد.

حق‌دوست در سفری یکروزه به سمنان علاوه بر افتتاح این طرح ها، از چند طرح آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بازدید می کند.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بیش از ۲ هزار دانشجو دارد که در ۲ رشته مقطع کاردانی، ۱۸ رشته مقطع کارشناسی، ۱۰ رشته مقطع کارشناسی ارشد، ۲ رشته مقطع پزشکی عمومی، پنج رشته مقطع دکتری و پنج رشته دستیاری تحصیل می کنند.

هشت دانشکده ، ۶ بیمارستان و مراکز درمانی و آموزشی در شهرستان های سمنان، دامغان، گرمسار، مهدی‌شهر، سرخه و آرادان  زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: