به گزارش خبرگزاری برنا؛ مهدی محمدی امروز در خصوص آخرین آمار شیوع ویروس کرونا در استان، اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۴۷ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴ هزار و ۲۳۰ نفر رسید.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته هر ۱۵ دقیقه، یک بیمار مشکوک به کرونا در کرمانشاه بستری شده است، گفت: هم‌اکنون ۳۷۹ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان یک نفر بوده که مربوط به شهرستان کنگاور  است.

وی اضافه کرد: با احتساب یک مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۵۷۷ نفر رسید.

محمدی گفت: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۲ هزار و ۲۳۵ نفر بستری و ۱۱ هزار و ۲۸۰ نفر نیز بهبود‌یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی تصریح کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۶ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۲ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: