به گزارش خبرگزاری برنا، این دهکده در موقعیت شهید رشیدی در جوار پارک کوهستان و شامل پیست دوچرخه سواری، اسب سواری، موتورسواری و اهداف پروازی است.

در این دهکده، جانمایی ۲۵۰ آلاچیق ، ۷۳ مجموعه بلوک بندی با  افزون بر پنج هزار مترمربع برای فعالیت‌های مختلف فرهنگی، وررشی و رفاهی برای مردم و بسیجیان وجود دارد.

این مجموعه به هیچ عنوان نظامی نیست و با امکانات تفریحی گسترده برای مردم احداث شده تا خانواده‌ها به فعالیت‌های فرهنگی و تفریحی و ورزشی بپردازند.

استاندار یزد در این آیین با قدردانی از اقدام‌های صورت گرفته بر گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی برای عموم مردم با همکاری سپاه و خیران تاکید کرد.

محمد علی طالبی، توجه به ایجاد فضاهای مناسب و مورد نیاز فرهنگی، ورزشی را برای یزد و شهرستان‌ها با جلب همکاری بخش‌خصوصی و خیران ضروری ذکر کرد.

مسوول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد هم گفت: فضاهای فرهنگی و ورزشی بسیج و سپاه در سطح استان قابل استفاده برای همه اقشار و عموم علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.

سرهنگ محمد مهدی نیکوتژاد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایجاد نشاط اجتماعی با انجام امور فرهنگی و ورزشی جزو ماموریت‌های مهمی است که پیگیری می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: