به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، افشین خوش گوار معاون تربیت بدنی و سلامت گفت: با تلاش مجدانه مراقبین سلامت استان کردستان، تعداد یک هزار و 600 لوح آموزشی (Autorun) ویژه دانش آموزان، والدین و همکاران فرهنگی با موضوع سلامت و امور بهداشتی در بین مدارس استان کردستان توزیع گردید.

وی خاطر نشان کرد: هدف از این امر مهم، فرهنگ سازی و ارتقای سطح سواد سلامت جامعه، دانش آموزان، والدین و همکاران معزز فرهنگی مبنی بر آموزش راه هـای مقـابله و کنترل بیمـاری کرونا می باشد که تمامی اطلاعات از منابع معتبر علمی استخراج و با همکاری مراقبین سلامت استان کردستان در قالب های پـاورپوینت، فیلم، بروشور، PDF ، پوسـتر و . . . تهیه و منتشر گردیده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان آموزش و پرورش استان کردستان ادامه داد: تهیه و تـدوین این لوح های آموزشی بـا محتوای علمی الکترونیکی سـلامت و امور بهداشتی مشتمل بر پنج بخش مجزا شامل: بهداشت فردی و اجتماعی،  بهداشت محیط، پیشگیری و خودمراقبتی، تغذیه و والدین، همکاران و سفیران سلامت با هدف دانش افزایی، الگوبرداری و دسترسـی به منـابع، در اختیـار کلیه واحـدهای آموزشی قرار گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: