به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ علیرضا شریفی‌نژاد عصر امروز در کارگروه تنظیم بازار استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری اظهار کرد: کمبود اقلام غذایی و اساسی در بازار عرضه و تقاضا به هیچ عنوان معنا ندارد و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی با جدیت روند توزیع و تهیه اقلام غذایی در استان را کنترل کنند.

وی خاطرنشان کرد: همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برای توزیع به‌موقع اقلام غذایی و راهبردی انجام شود و از چارچوب‌های اداری که محل توزیع به‌موقع کالاها در بازار می‌شود به‌صورت جدی جلوگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: نظارت و بازرسی‌ها از واحدهای صنفی با هدف تعدیل قیمت و بررسی فراوانی اقلام اساسی و غذایی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و رونق کسب و کار بازاریان انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: عملکرد دستگاه‌های نظارتی در استان سمنان برای جلوگیری از گران‌فروشی، احتکار احتمالی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مطلوب بوده است و این روند مطلوب به‌طور مستمر ادامه یابد.

شریفی نژاد گفت: در آخرین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس، استاندار سمنان نسبت به تشدید نظارت‌ها برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تأکید داشت که دستگاه‌های نظارتی نسبت به اجرای این توصیه کارشناسی برای مقابله با کرونا ویروس اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: با همکاری پلیس فتا و دیگر دستگاه‌های بازرسی، نظارت‌ها از نحوه تهیه و توزیع اقلام اینترنتی افزایش یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: