به گزارش برنا،فرزاد قلندری درنشست با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی شاهد(سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی نمین) اظهار کرد: در سال جاری با همکاری دستگاه هایی اجرایی استان و با توسعه زیرساخت های  لازم، انرژی های مورد نیاز برای فاز اول این منطقه فراهم شده است.

معاون استاندار اردبیل تصریح کرد:  ارائه برنامه زمانبندی دقیق و عملیاتی برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های در دست اجرا در داخل محدوده منطقه ویژه ضروری است.

قلندری گفت: برای حل مشکلات و رفع موانع احتمالی آمادگی کامل وجود دارد و در تامین زیرساخت های لازم تسریع شده است .

وی افزود: سازمان مسئول موظف است با توجه به تفاهم نامه فی مابین، نسبت به تکمیل طرح های نیمه تمام اقدام و این منطقه را وارد فاز اقتصادی کند.

 قلندری بیان کرد: علیرغم وجود محدودیت شدید منابع مالی در بخش عمرانی کشور، با همکاری نمایندگان استان و پیگیری های استاندار محترم در زیرساخت های این منطقه سرمایه گذاری ها ادامه دارد .

وی گفت: همه باید تلاش کنند تا با استقرار  و بهره برداری از واحدهای تولیدی در این منطقه شاهد جهش تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان استان باشیم.

در این جلسه اعضاء هیئت مدیره، مدیر عامل و مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی نمین گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های انجام یافته برای تکمیل این منطقه ارائه کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: