به گزارش برنا،نشست مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل با سازمانهای مردم نهاد استان اردبیل با حضور نماینده دیوان محاسبات برگزارشد.که در این جلسه به برسی مشکلات و موانع الی و نحوه هزینه کرد اعتبارات توسط سازمانهای مردم نهاد مورد بررسی قرار گرفت.

سجاد انوشیروانی در این نشست گفت: بررسی و مرتفع کردن مشکلات حوزه سازمانهای مردم نهاد از وظایف اصلی اداره کل است و حمایت از جوانان و سازمانها و برگزاری برنامه ها این حوزه بصورت متوازن انجام خواهد گرفت.
او افزود: ایده های حوزه جوانان در هر شرایطی باید به نتیجه لازم برسد و تاثیر خود را در جامعه بگذاردو باید تاثیر برنامه های حوزه جوانان ریشه ای و ادامه دار باشدتا به هدفی که در جامعه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی به دنبال آن هستیم برسیم .
مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: ۹۵ سمن در حوزه های مختلف در استان اردبیل فعالیت می کنند که نیاز است از برنامه های این سازمانها از طرف متولیان حوزه جوانان حمایت شود .
انوشیروانی تصریح کرد: با همکاری و همراهی سازمان های مردم نهاد استان فعالیت ها و برنامه های متنوع در حوزه های مختلف از جمله اجرای همایش همت جوانانه- کمک مومنانه ،برگزاری کلاس ها و کارگاهها،جشنواره ها،همایش ها و ....در سراسر استان اجرا گردیده است.
او ضمن اهمیت نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش و جلوگیری از آسیب های اجتماعی یادآورشد: همه دستگاههای عضو ستاد ساماندهی موظف هستند سازمان های مردم نهاد را در اجرای برنامه ها و فعالیت هایشان حمایت نمایند .
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت :یکی از دغدغه های استاندار اردبیل و اداره کل ورزش وجوانان احداث خانه جوان در مرکز استان و شهرستان ها است تا جوانان استان دغدغه مکان برای انجام فعالیت هایشان نداشته باشند.
در ادامه این نشست، فروهر سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اظهار کرد: موسسات نسبت به دریافت شناسه ملی اهتمام داشته باشند چراکه اداره کل ورزش و جوانان از موسساتی که شناسه ملی در یافت نکردند از لحاظ مالی حمایت نخواهد کرد.
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: انسجام در برگزاری برنامه های حوزه جوانان و مشارکت حداکثری دبیران سازمانهای مردم نهاد و حمایت ویژه از طرح های نو و ایده های نوین در حوزه های مختلف به ویژه از طرح های کار آفرینی و اشتغالزایی می تواند جوانان را به آینده امیدوار سازد.
اضافه می شود در این جلسه مشکلات جوانان و سازمانهای مردم نهاد در حوزه های مختلف به ویژه حوزه مالی مورد بررسی قرار گرفت و دبیران سازمانهای مردم نهاد به طرح موضوع و مشکلات خود در این حوزه پرداختند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: