به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ مرحله رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان کشور از روز 19 مهرماه به میزبانی تهران آغاز می شود و تیم کیمیاکاشت کردستان به عنوان نماینده استان در این رقابت ها حضور پیدا خواهد کرد.
کیمیا کاشت نماینده استان کردستان در گروه(B) این مسابقات با تیم های فرازبام خاییز دهدشت، پرواز هوانیروز، مس کرمان، فولاد سپاهان اصفهان و زغال سنگ طبس همگروه است و در اولین دیدار خود راس ساعت 16 روز یکشنبه 20 مهرماه به مصاف تیم فراز بام خاییز دهدشت خواهد رفت.
گفتنی است؛ تیم های پرسپولیس بهبهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پاس ناجا، ذوب آهن اصفهان، زاگرس اسلام آباد و ستارگان دشتستان در گروه(A) این مسابقات قرار دارند.
دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال کشور پس از تایید و صدور مجوز برگزاری از سوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در ورزش و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و همه بازیکنان و کادر فنی تیم های حاضر در مسابقات باید تا قبل از ورود به تهران و محل برگزاری 2 بار تست PCR داده باشند و قبل از برگزاری مسابقات نیز یک بار دیگر این تست از تمامی بازکنان اخذ می شود.
مرحله برگشت این مسابقات نیز در صورت تایید ستاد مبارزه با کرونا در ورزش 10 روز بعد انجام خواهد شد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: