به گزارش روابط عمومی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان خراسان شمالی اولین نشست هم اندیشی سمن های استان در سال ۹۹ با هدف بررسی عملکرد این مجمع و دریافت انتقادات و پیشنهادات دبیران تشکلهای مردم نهاد استان در روز پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۰ در محل خانه جوانان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که با حضور آقایان اکبرزاده (معاون امور جوانان) و جودی (رئیس بازرسی اداره کل ورزش و جوانان) برگزار شد ، نصیری،دبیر تشکل موج هنر شرق به نکاتی در رابطه با اصول گزارش نویسی اشاره نمود.

در ادامه ، جودی در رابطه با مشکلات اساسی سمن ها در ارائه گزارشات مالی نکاتی را مطرح نمود و تذکراتی را در جهت بهبود این فرایند بیان فرمودند و در این رابطه با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست ، عاشقی رئیس مجمع به ارائه گزارش روند اجرایی تشکیل کمیسیون های تخصصی و چالش ها و موانع آن پرداخت و سایر دبیران تشکلها نیز به بیان مسائل و مشکلات و طرح پیشنهاداتی پرداختند که در پایان با جمع بندی مباحث توسط معاون امور جوانان استان جلسه خاتمه یافت و با تقدیم هدایایی از سوی موسسه آرمس به دبیران حاضر در جلسه از آنها و به صورت ویژه از زحمات مصطفی ارحامی کارشناس مشارکتهای اجتماعی اداره کل تقدیر به عمل آمد.

 

خبرنگار: مرتضی نصیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: