به گزارش برنا،هوشنگ افشار رئیس هیات ووشوی استان اردبیل در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت : ووشو یکی از رشته هایی است که قهرمانان استان اردبیل با کسب نتایج درخشان همواره باعث افتخار پرچم مقدس کشورمان در عرصه های بین المللی شده است .

هوشنگ افشار در این دیدار با اشاره به سیاست هیات ووشو استان مبنی بر توسعه همگانی ، درخصوص ظرفیت های بالای این رشته ورزشی در سرعین تایید کرد وخواستار همکاری هرچه بیشتر اداره ورزش و جوانان و هیات ووشو شهرستان سرعین شد.
احدی جوان نیز دراین جلسه تعامل سازنده بین هییت ووشو استان و اداره ورزش وجوانان را امری ضروری تلقی کرد و خاطر نشان کرد که تعامل سازنده باعث رشد و توسعه پایدار ووشوخواهد شد.
اصغراحدی جوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین آمادگی میزبانی مسابقات در رده نونهالان و نوجوانان و برگزاری میزبانی کلاسهای آموزش داوری و مربیگری جهت ارتقاء و پیشرفت ورزش ووشو شهرستان سرعین تاکید کرد .
همچنین اصغر احدی جوان با حضور هوشنگ افشار، عبدالهی دبیر هیات ووشو استان و علی کرامتی رئیس هیات ووشو شهرستان سرعین از باشگاه مجهز رزمی واقع در پارک شادی بازدید کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: