به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، نشست هم اندیشی ادارات و سازمان‌های مردم نهاد حوزه سلامت با هدف مقابله با موج سوم شیوع بیماری کرونا با حضور دکتر بهرام کندایی مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت، مدیر شبکه بهداشت و درمان، معاون سیاسی فرمانداری، رئیس مرکز بهداشت، رئیس بیمارستان و جمعی از سازمان‌های مردم نهاد و ادارات مرتبط با مقوله سلامت در محل فرمانداری شهرستان کامیاران برگزار شد.

در این نشست دکتر بهرام کندایی ضمن تقدیر از سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های مردمی و اداراتی که در موج اول و دوم شیوع بیماری کووید 19 همگام با مدافعان سلامت در راستای پیشگیری و کنترل این بیماری مجددانه فعالیت نمود‌ه اند، شدت موج سوم این ویروس منحوس را با توجه به شرایط فعلی، سهمگین تر دانست.

وی نقش و رسالت این سازمان‌ها را در مقابله با ویروس کرونا بسیار با اهمیت تر عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه بیماری کووید 19 مسئله و چالشی اجتماعی است راهکار مقابله با آن نیز نیازمند مشارکت و حضور جامعه است.

در ادامه نمایندگان سازمانهای مردم نهاد و ادارات حاضر در جلسه به تبیین دیدگاه‌های و اقدامات سازمان‌های خود در راستای مقابله با کرونا ویروس پرداختند.

در پایان دکتر کندایی با توجه به احتمال افزایش میزان ابتلا و مرگ و میرهای خارج از کنترل در موج سوم این بیماری با همفکری اعضای حاضر در این نشست، مدت زمات ۱۰ روزه برای برنامه ریزی و اقدام جمعی سازمان‌ها و ادارات مرتبط در راستای مقابله با بیماری کووید 19 را در نظر گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: