به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ همت هادیان رئیس هیات ورزش های همگای استان سمنان اظهار کرد: در آیین ویدئوکنفرانسی اختتامیه پویش ملی آماده‌باش برای مبارزه با کرونا با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، رؤسای انجمن‌های زیرپوشش فدراسیون و رؤسای هیأت‌های ورزشی، هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان در سه بخش از ۱۰ بخش این پویش میان استان‌های برتر کشور قرار گرفت.
وی بیان کرد: پویش آماده‌باش از ۱۰ مردادماه تا ۳۰ شهریورماه در سراسر کشور برگزار شد و هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان با تلاش هیأت شهرستان‌ها و کمیته‌های زیرپوشش موفق به تولید ۱۸۳ ویدئوی آموزشی، ۱۵ موشن‌گرافی، ۸۱ اینفوگرافی، ۱۵۰ پوستر و بروشور، ۲۱ چالش، برگزاری پنج جشنواره ورزشی و برگزاری ۶۳ مسابقه مجازی و ۹ برنامه رادیویی و تلویزیونی و ۴۷ لایو اینستاگرامی شد و میان ۳۱ استان و در کنار منطقه آزاد کیش و اروند موفق به کسب رتبه برتر شد.
رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان اضافه کرد: در زمان برگزاری پویش آماده‌باش، ۲۰۴ هزار بازدید از صفحه‌های شهرستانی و استانی فضای مجازی هیأت ورزش‌های همگانی استان شد و استقبال بسیار خوبی از برگزاری مسابقات مجازی، چالش‌ها و جشنواره‌های ورزشی توسط شهروندان صورت گرفت.
هادیان، ضمن قدردانی از زحمات تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان‌هایی که در این پویش همراهی کردند، گفت: به‌زودی انجمن‌ها و کمیته زیرپوشش هیأت‌های برتر و کمیته‌های برتر در آیینی معرفی و تجلیل خواهند شد.
وی با قدردانی از استقبال بسیار خوب مردم هم‌استانی که همیشه حامی برنامه‌های خوب و اثرگذار بوده و هستند، گفت: آحاد جامعه استقبال خوبی از برنامه‌های هیأت ورزش همگانی استان سمنان در وضع کرونا داشتند.
رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان تصریح کرد: وظیفه دارم از همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی جمهوری اسلامی ایران که با راهبرد جدید مسیر جدیدی را در ورزش همگانی آغاز کرده است، اداره کل ورزش و جوانان استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌هایی که ما را در این پویش بزرگ یاری دادند و اصحاب رسانه استان به‌ویژه همکاران خبری در رادیو و برنامه ورزش استان تقدیر و تشکر کنم.
 
 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: