به گزارش برنا، جمال پیله ور، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اردبیل از بیش ازبرگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی خبر داد.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اردبیل گفت: با توجه به اهمیت هفته تربیت بدنی و گرامیداشت این هفته و همچنین تجدید میثاق با شهدای ورزشکاربرنامه های این هفته با غبار روبی و عطر افشای مزار شهدای ورزشکار اردبیل آغاز خواهد شد.
او افزود: در ادامه برنامه های فرهنگی این هفته مسابقه نقاشی کودکان با موضوعات ورزشی و فرهنگی، مراسم پرفیض زیارت عاشورا با محوریت شهدای ورزشکار و همچنین سردار حاج قاسم سلیمانی ، تجلیل از باشگاه ها ،هیات های ورزشی که در فضای مجازی با رویکرد پیشگیری از کرونا فعالیت داشتند، برگزار خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل اظهارکرد: ایجاد غرفه سلامت توسط هیات پزشکی ورزشی، چاپ کتاب آموزشی مقدماتی سنگنوردی و چاپ بروشور آموزشی رشته کوهنوردی از دیگر برنامه های فرهنگی هفته تربیت بدنی می باشد.
جمال پیله ور در خصوص برنامه های ورزش همگانی در این هفته عنوان کرد: برگزاری ورزش صبحگاهی کارکنان دولت، همایش کوهپیمایی و طبیعت گردی، همایش پیاده روی با خانواده، برگزاری زنگ ورزش در مدارس، جشنواره ورزش همگانی، طرح آوای ورزش در همسایگی، همایش دوچرخه سواری و برگزاری جشنواره روستایی و عشایری از برنامه های پیش بینی شده برای ورزش همگانی در هفته تربیت بدنی است‌.
او اضافه کرد: برگزاری مسابقات اسکیت ، شطرنج ، سنگ نوردی، تکواندو، آمادگی جسمانی و طناب زنی و مسابقات جهار جانبه فوتسال از برنامه های ورزش قهرمانی در این هفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: