به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی قهرمانی باشگاه های استان با برگزاری 2 دیدار عصر امروز سه شنبه 15 مهرماه در شهرهای سنندج و بیجار پیگیری شد.

براین اساس، پیام نوین سنندح راس ساعت 15 در زمین چمن ورزشگاه ملک نیای سنندج پذیرای تیم هیات فوتبال بانه بود که در پایان با نتیجه 1 – 1 بازی به اتمام رسید و در ضربات پنالتی تیم هیات فوتبال بانه توانست با شکست حریف سنندجی خود به مرحله فینال راه پیدا کند.

در دیگر دیدار این مرحله تیم شهدای گروس بیجار میزبان ساحل سقز بود که این مسابقه در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی 1 – 1 به اتمام رسید اما در ضیافت پنالتی ها فوتبالبست های تیم شهدای گروس پیروز میدان شدند تا در دیدار پایانی و فینال جام، به مصاف تیم هیات فوتبال بانه بروند.

  روز جمعه ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهید صفری بانه مهمان هیات فوتبال بانه باشند.

با مشخص شدن دو تیم فینالیست رقابت های فوتبال جام حذفی قهرمانی استان تیم های هیات فوتبال بانه و شهدای گروس بیجار در روز جمعه 18 مهرماه در مرحله فینال به میزبانی شهرستان بانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا چهره قهرمان این دوره از رقابت ها مشخص شود.

گفتنی است؛ با اعلام کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال تمامی دیدارهای جام حذفی فوتبال استان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاچی برگزار می شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: